جهت ارائه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید : 

0912 240 5026کابین دوش
دکوراسیون داخلی امروزه شامل فضاهای متنوعی می‌گردد که در گذشته چندان مورد توجه نبوده است. ساختمان‌های جدید برخلاف ساختمان‌های قدیمی به اختصاص فضایی مناسب برای سرویس بهداشتی و حمام توجه ویژه ای دارد. در گذشته حمام فقط یک چهاردیواری بود که باید به خوبی عایق می‌شد اما امروزه این فضای چهاردیواری تبدیل به یکی از مهمترین المان‌های طراحی داخلی شده است. با ظهور شیشه‌های سکوریت به عنوان شیشه‌های محکم که قابلیت بسیاری برای استقامت در برابر ضربه و حرارت را دارد استفاده از این شیشه‌ها برای حمام باب شد.
شیشه حمام

استفاده از شیشه در مجزا نمودن فضای حمام‌ها از فضای داخلی روز به روز در حال گسترش است. ظهور شیشه‌های هوشمند باعث افزایش این روند چشمگیر شده است. در گذشته شیشه‌ها اختصاصا بخشی از حمام و سرویس بهداشتی را مجزا می‌نمودند اما پیشرفت تکنولوژی باعث ظهور جدیدترین نوع شیشه حمام گردید که اتاقکی شیشه ای با نام کابین دوش است. از کابین دوش برای برپا کردن حمام‌های کوچک دم دستی در فضاهای کوچک استفاده می‌کنند. اجرای طرح‌های گوناگون کابین دوش حمام با استفاده از متدهای جدید جذابیت بسیاری را در فضاهای داخلی به وجود آورده است. این کابین‌ها به خصوص در اتاق خواب بسیار جوابگو بوده است. شیشه با قابلیت بالای خود در طرح پذیری و رنگ پذیری تبدیل به یک عنصر لاکچری و لوکس برای طراحی حمام‌های کوچک در فضاهای خصوصی شده است.


کابین دوش

کابین دوش به فضاهای شیشه ای محدودی اطلاق می‌شود که نقش حمام را دارد. امروزه کابین‌های دوش به شکلی کاملا مجزا و پیش ساخته در بازار موجود هستند و کسانی که به دنبال اجرای آن هستند تنها با انتخاب مدل مورد نظر به سازندگان اجازه می‌دهند که با انجام چند ساعت کار، کابین‌های دوش پیش ساخته را در مکان مورد نظر اجرا نمایند. در صورتی که فضای مورد نظر شما یا طرح موردنظرتان متفاوت از کابین‌های پیش ساخته باشد لازم است سفارش شما ساخته شود در نتیجه زمان بیشتری برای ساخت، نصب و راه اندازی نیاز خواهد بود.

کاربرد کابین دوش

کابین دوش در فضاهای بسیاری قابلیت اجرا دارد. این کابین‌ها می‌توانند در هر مکانی از جمله در آرایشگاه‌ها، اتاق خواب‌ها، دفاتر و ... اجرا گردند.


ویژگی های شیشه حمام و کابین دوش

شیشه‌های به کار رفته در کابین دوش و شیشه‌های دوردوشی که در حمام‌ها برای جلوگیری از پاشیدن آب به اطراف نصب می‌شود به طور کل از شیشه‌های سکوریت شده با ضخامت 10 میلی متری است که مقاومت بالای در مقابل رطوبت، ضربه و فرسایش دارد. استفاده از این شیشه‌ها باعث جلوگیری از هدر رفت گرما و طوبت حمام می‌شود. علاوه بر آن استفاده از این شیشه‌ها از فرسایش سایر اجزای داخل حمام نیز جلوگیری به عمل می‌آورد. شیشه‌های حمام به نوعی دیوارهایی هستند که اگر از نوع هوشمند باشند قابلیت دید آن تنظیم شونده خواهد بود. شیشه‌های حمام و کابین دوش با استفاده از فریم‌هایی که به طور کل آلومینیوم یا استیل ضد زنگ هستند نصب می‌شوند. این شیشه‌ها طرح‌های متوعی دارند ولی سندبلاست تکنیک طراحی روی شیشه مرسوم در آنهاست.

انواع شیشه حمام


شیشه حمام در دو نوع فریم دار و بدون فریم در بازار وجود دارد. در شیشه حمام فریم لس یا بدون فریم، شیشه بکار رفته با ضخامت 10 میلی متری، قابلیت بسیاری برای اجرا و نصب دارد. این شیشه به آسانی تمیز می شود. در کنار شیشه حمام بدون فریم شیشه حمام فریم‌دار نیز وجود دارد که قابلیت بسیار بالای برای اجرا در فضاهای کوچک دارد. از شیشه‌های حمام نیم فریم نیز برای زیبایی هرچه بیشتر حمام استفاده می‌شود.


انواع کابین دوش شیشه ای


کابین‌های دوش در انواع و اشکال مختلفی وجود دارد که می‌توان آنها را در دسته‌های مختلفی از جمله  کابین دوش کشویی فریم لس، کابین دوش کشویی نیم فریم، کابین دوش کنجی گرد،  کابین دوش کنجی مربع، کابین دوش لولایی فریم دار، کابین دوش لولایی فریم لس طبقه نبدی نمود.

صنایع شیشه و آینه میوندگلس

صنایع شیشه و آینه میوندگلس به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان شیشه و آینه در ایران شناخته می‌شود که در عرصه تولید انواع شیشه و آینه دکوراتیو و انواع شیشه کاربردی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان فعالیت می‌نماید. محصولات این شرکت از بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت برخوردار هستند و شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون مورد نظر خود از میاننمونه کارهای میوندگلس، طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای دریافت مشاوره و آگاهی بیشتر با کارشناسان ما در میوند گلس تماس بگیریدEasyDNNGallery

صنایع شیشه و آینه میوند

0912 240 5026

جهت ارائه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید