جهت ارایه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید : 

0912 240 5026

شیشه بین کابینتیاستفاده از شیشه دیوارپوش در صنعت دکوراسیون مدرن روز به روز در حال افزایش است. شیشه‌های رنگی به عنوان یک عامل تزیینی به کار برده می‌شوند که علاوه بر ایجاد جلوه زیبا باعث ایجاد مقاومت دیوارهای داخلی در برابر خش و ضربه می‌گردد. با روی کار آمدن شیشه‌های سکوریت و پس از آن شیشه رنگی سکوریت شده، شیشه دیوارپوش به یک عامل کلیدی تبدیل شده است. قابلیت‌های بی شمار شیشه رنگی باعث شده است که بتوان از شیشه در هر فضا و مکانی استفاده نمود.

کاربرد شیشه رنگی

استفاده از شیشه رنگی به عنوان دیوارپوش در آشپزخانه روز به روز در حال افزایش است. شیشه رنگی ظاهر جذاب و فوق العاده ای به فضای آشپزخانه می‌دهد، علاوه بر آن باعث ایجاد یک فضای گرم و صمیمی خواهد شد. از شیشه لاکوبل رنگی در آشپزخانه علاوه بر دیوارپوش به عنوان پوششی برای کابینت‌ها، درب انواع وسایل آشپزخانه و فضای بین کابینتی استفاده می‌شود. پوشاندن فضای بین کابینت‌ها در گذشته بیشتر به وسیله کاشی و سرامیک انجام می‌شده است امروزه با استفاده از شیشه‌های دکوراتیو این قسمت از آشپزخانه به شکلی مدرن و حرفه ای  دکور می‌شود.

شیشه بین کابینتی

انسان معاصر وقت زیادی را در آشپزخانه صرف می‌نماید. این صرف وقت باعث شده است که دکوراسیون آشپزخانه به عنوان یکی از مهمترین بخش‌های دکوراسیون داخلی شناخته شود و لازمه رسیدگی به آن یکی از اصول اولیه داشتن یه خانه شیک و لوکس باشد. این فضا می‌تواند تاثیر بسیاری در احساسات افراد به خصوص در خانم‌های خانه باقی گذارد مه دائما در آشپزخانه وقت می‌گذرانند. استفاده از شیشه بین کابینتی به عنوان یک المان جدید که قابلیت‌های بی شماری دارد می‌تواند انقلابی در دکوراسیون آشپزخانه شما پدید آورد. شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی به عنوان جدیدترین متریال ساخت و سازهای داخلی آشپزخانه خود را در معماری جا انداخته است. شیشه بین کابینتی با پوشاندن فضای بین کابینت‌ها مانند یک آینه، جلوه‌های بصری جذابی را از انعکاس نور و تصاویر گرفته تا بزرگتر نشان دادن آشپزخانه ایجاد می‌نماید.

کاربرد شیشه بین کابینتی

شیشه‌های بین کابینتی با ضخامتی در حدود 6 میلی متر در عرض 60 سانتی متر برای استفاده در فاصله میان کابینت‌های زمینی و کابینت‌های دیواری استفاده می‌شود. نظافت این شیشه‌ها نسبت به سایر متریال‌ها بسیار آسان تر است. اکثر این شیشه‌ها سکوریت شده هستند و در مقابل ضربه و گرما مقاوم سازی شده اند. علاوه بر آن شیشه سکوریت در صورت شکسته شدن از آسیب رساندن مانند شیشه‌های معمولی مصون هستند و به شکلی پودری بدون لبه‌های تیز و برنده شکسته می‌شوند.

شیشه بین کابینت به سه شکل و تنوع قابل اجراست:

1-شیشه بین کابینت ساده

2-شیشه بین کابینت رنگی

3-شیشه بین کابینت طرحدار چاپی

مزایای استفاده از شیشه بین کابینتی

مهمترین مزیت شیشه‌های بین کابینتی تمیز شدن آسان آنها است. پاک کردن هر نوع لکه و جرمی از روی شیشه آسان است و علاوه بر آن در بافت شیشه تاثیر نمی‌گذارد. شیشه‌های بین کابینتی یک سطح یکدست را به وجود می‌آورد که خبری از شیارهای بین کاشی و سرامیک که تمیز کردن آنها سخت تر از تمیز کردن سایر سطوح بوده، نیست. سکوریت بودن این شیشه‌ها قابلیت تحمل گرما تا دمای 600 تا 700 درجه سانتی گراد را به آنها داده است و همچنین در مقابل ضربه تا 7 برابر مقاوم شده اند. شیشه خاصیت عبور نور و انعکاس آن را به بهترین شکل دارد. در نتیجه شیشه در آشپزخانه باعث دلبازتر نشان دادن فضا می‌گردد. رنگ‌های متنوع شیشه‌های بین کابینتی مزیت مهم دیگر این المان دکوراسیون داخلی است.

علاوه بر تمام این حرف‌ها از شیشه‌های بین کابینتی می‌تواند به صورت رو کار بر روی سطوح کاشی و سرامیک نیز استفاده نمود. استفاده از این شیشه‌های یکی از آسان ترین و سریعترین راه‌های تتغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما می‌باشد. شیشه بین کابینتی در کنار ظاهر فوق العاده ای که به فضا می‌دهد قابلیت تمیز شدن تنها با یک شیشه شور و دستمال نانو را در چند دقیقه دارد.

امروزه از شیشه‌های لمینت رنگی به عنوان درب یا روکش کابینت‌های آشپزخانه استفاده می‌شود. درب‌های شیشه ای در کنار شیشه‌های بین کابینتی جلوه چشمگیر و جذابی را به فضا می‌دهد.

صنایع شیشه و آینه میوندگلس 

صنایع شیشه و آینه میوندگلس به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان شیشه و آینه در ایران شناخته می‌شود که در عرصه تولید انواع شیشه و آینه دکوراتیو و انواع شیشه کاربردی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان فعالیت می‌نماید. محصولات این شرکت از بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت برخوردار هستند و شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون مورد نظر خود از میاننمونه کارهای میوندگلس، طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای دریافت مشاوره و آگاهی بیشتر با کارشناسان ما در میوند گلس تماس بگیرید

نمونه کارها

صنایع شیشه و آینه میوند

0912 240 5026

جهت ارایه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید