جهت ارائه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید : 

0912 240 5026


آینه طلاییآینه

آینه سابقه ای بس طولانی در زندگی انسان دارد. از همان زمانی که انسان توانست تصویر خود را در آب‌ها ببیند همواره به دنبال راهی برای استفاده از این بازتاب در زندگی خود بوده است. از حدود 6000 سال پیش قبل از کشف شیشه انسان از آینه در زندگی روزمره خود استفاده می‌نمود. آینه‌های اولیه با صیقل و پرداخت ورقه‌های فلزاتی همچون مس، طلا، نقره، برنز و ... به دست می‌آمد. مهمترین فلزی که به عنوان آینه مورد استفاده قرار می‌گرفت طلا بوده است که برای اشراف و بزرگان قبایل ساخته می‌شد. آینه طلایی را آینه ای مناسب پادشاهان می‌دانستند.

آینه رنگی

در اوایل قرن 12 میلادی زمانی که فلزات جای خود را به عنوان متریالی برای ساخت آینه به شیشه دادند، آینه‌های فلزی به فراموشی سپرده شدند. هنر دکوراسیون با استفاده از شیشه‌های تخت و افزودن لایه بازتابنده به آنها موفق به ساخت آینه‌هایی با وضوح و شفافیت بالا شد که جنبه‌های مختلفی در زندگی انسان را پوشش می‌دهد. با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از رنگ در لایه بازتابنده آینه‌ها شکل جدیدی از آینه‌های دکوراتیو روی کار آمد که با نام آینه‌های رنگی شناخته می‌شود. آینه‌های رنگی در هر رنگ و شکلی قابلیت تولید دارند.

 

 

آینه طلایی

آینه‌های طلایی در گذشته با استفاده از طلا یا ترکیب فلزاتی که رنگ طلایی داشته اند ساخته می‌شد. این آینه‌ها بسیار نفیس و گرانبها بودند. ظاهر فاخر و اشرافی طلا از گذشته تا به امروز مناسب برای فضاهای لوکس و اشرافی بوده است. با روی کار آمدن آینه‌های رنگی، هنر دکوراسیون استفاده از آینه‌های طلایی را دوباره باب نمود.این آینه‌ها به عنوان آینه‌های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی کاربرد دارند و ظاهری مجلل و لوکس به فضا می‌دهند.

کاربرد آینه طلایی

آینه طلایی یکی از محبوب ترین آینه‌ها در حوزه دکوراسیون داخلی است، این نوع آینه با ایجاد بازنمایی منحصر به فرد از اجسام به رنگ طلایی فضایی اشرافی و فاخر را به وجود می‌آورد. آینه‌های دکوراتیو طلایی در انواع و اشکال مختلف رایج است. گاهی این آینه‌ها به عنوان آینه جورچین به شکل قطعات یک پازل بر روی دیوار در کنار هم قرار می‌گیرند و گاهی در قالب یک قاب شیک و سلطنتی ظاهر می‌شوند. آینه‌های طلایی در بخش VIP، هتل‌ها، سالن‌های پذیرایی، دفاتر لوکس و مجلل و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع آینه از قیمت بیشتری نسبت به سایر آینه‌ها برخودار هستند. آینه‌های طلایی در دو نوعآینه طلایی کنسول دار و آینه طلایی بدون کنسول مورد استفاده قرار می‌گیرد.


روانشناسی رنگ طلایی

رنگ طلایی را از گذشته رنگ اشرافیت و پادشاهی می‌دانستند. افزودن رنگ طلایی به نمای داخلی ساختمان‌ها ظاهری تجملاتی و موقر را ایجاد می‌نماید که باعث فراخ تر شدن فضا می‌شود. طلایی یک رنگ کلاسیک و آنتیک است که در زمره رنگ‌های متالیک طبقه بندی می‌شود و قابلیت ترکیب شدن با رنگ‌های بسیاری را در فضای داخلی دارد. مهمترین رنگ‌هایی که طلایی با آن ست می‌شود رنگ‌ها مشکی، سفید، نقره ای و برنزی و مسی است. اگر به دنبال ایجاد یک فضای لوکس و لاکچری در فضای داخلی خود هستید استفاده از آینه طلایی را فراموش نکنید.

صنایع شیشه و آینه میوندگلس

صنایع شیشه و آینه میوندگلس به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان شیشه و آینه در ایران شناخته می‌شود که در عرصه تولید انواع شیشه و آینه دکوراتیو و انواع شیشه کاربردی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان فعالیت می‌نماید. محصولات این شرکت از بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت برخوردار هستند و شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون مورد نظر خود از میاننمونه کارهای میوندگلس، طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای دریافت مشاوره و آگاهی بیشتر با کارشناسان ما در میوند گلس تماس بگیرید


نمونه کارها

صنایع شیشه و آینه میوند

0912 240 5026

جهت ارائه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید