جهت ارایه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید : 

0912 240 5026


پارتیشن شیشه ای
شیشه یکی از مهمترین ابزار زندگی انسان است که تقریبا در تمامی حوزه‌های زندگی انسان وارد شده است از ساخت ابزاری ظریف همچون گوشی و تبلت گرفته تا ساخت دیوارهای محکم در نماهای ساختمان‌ها. با روی کار آمدن شیشه‌های مقاومی همچون شیشه سکوریت و شیشه لمینت کاربرد شیشه جنبه‌های گستردتری پیدا کرد تا جایی که امروزه شاهد حضور شیشه در هر هنر و صنعتی هستیم.

شیشه پارتیشن

در معماری مدرن استفاده از دیوارهای قطور در فضاهای داخلی برای تفکیک فضاها به خصوص فضاهای اداری و تجاری دیگر کاربرد چندانی ندارد. استفاده از متریال‌های دیگری مانند چوب، آلومینیوم، تیغه‌های گچی، شیشه و ... این روزها بیشتر باب شده است. استفاده از شیشه به عنوان تفکیک کننده فضا یا همان پارتیشن بندی محبوبیت بسیاری دارد. شیشه‌ها در انواع طرح‌ها و رنگ‌ها موجود هستند که می‌توانند به عنوان پارتیشن جلوه صدچندانی به فضا بدهند. پارتیشن‌های شیشه ای در دفاتر کار اروپایی و آمریکایی کاربرد بسیاری دارد ، این نوع پارتیشن به افراد اجازه می‌دهد فضا را آنگونه که دوست دارند یا مورد نیاز است تفکیک نمایند. خصوصی سازی بخش‌ها و حتی خصوصی سازی محل کار هر یک از اعضای یک تیم می‌تواندتاثیر مثبتی بر روند کار سازمان‌ها و ادارات داشته باشد، با توجه به فضای محدود اداره‌ها استفاده از پارتیشن‌های شیشه ای برای فضا سازی بهترین گزینه خواهد بود.

انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای در انواع مختلفی وجود دارد که بر اساس فریم آنها، تعداد جداره و طراحی آنها طبقه بندی می‌شوند. مهمترین پارتیشن شیشه ای، پارتیشن فریملس (Frameless) یا همان بدون فریم است که به صورت تک جداره با ضخامت 10 میلی متری با استفاده از شیشه سکوریت تهیه می‌شود. طراحی بر روی این شیشه‌ها بیشتر به صورت سندبلاست می‌باشد و می‌توان با استفاده از سندبلاست تمامی شیشه را مات کرد یا به اجرای طرح‌هایی بر روی آن پرداخت. پارتیشن‌های فریلم لس در پارتیشن بندی اداری و تجاری بسیار کاربرد دارد شاید دلیل اصلی آن اشغال جای کمتر نصب به نوع پارتیشن‌های فریم دار است.

 
کاربرد پارتیشن شیشه ای در دکوراسیون

پارتیشن شیشه ای با هر نوع دکوراسیونی سازگار است و جلوه بی نظیری ایجاد می‌نماید. این نوع پارتیشن نوعی شیشه دکوراتیو است. ترکیب شیشه با یراق و فریم‌های استیل یا چوبیمی تواند‌هارمونی جذابی را در فضا ایجاد نماید. در بسیاری از شرکت‌ها از این شیشه‌ها به عنوان محلی برای درج لوگو یا شعارهای شرکتی استفاده می‌نمایند.

پارتیشن شیشه سکوریت

پارتیشن شیشه ای به عنوان تفکیک کننده فضا نقش مهمی دارد، هرچه استقامت این پارتیشن در برابر ضربه بیشتر باشد به همان میزان کاربرد آن معقول تر و ایمن تر خواهد بود. استفاده از پاریشن شیشه معمولی ممکن است خطراتی را برای افراد به وجود آورد. این نوع شیشه در برابر حرارت و ضربه آسیب پذیر هستند در نتیجه ممکن است به آسانی شکسته شود و آسیب‌های جانی و مالی جبران ناپذیری را برای افراد به وجود آورد. اما شیشه سکوریت به دلیل مقاوم سازی در برابر ضربه و حرارت این مشکلات را در پی نخواهد داشت، علاوه بر آن شیشه سکوریت به دلیل گرمادهی مجدد طرح شکستن آن با شیشه معمولی متفاوت شده است، این نوع شیشه به صورت پودری می‌شکنند و در شکسته‌های آن خبری از لبه‌های تیز و برنده نیست. شیشه‌های سکوریت لمینت گزینه بهتری نسبت به شیشه سکوریت است زیرا در صورت شکستن خرد شیشه‌ها بر روی بستری از لمینت باقی مانده و فرو نمی ریزند.

اگر به دنبال ایجاد یک فضای اداری متفاوت هستید، استفاده از شیشه به عنوان پارتیشن را در الویت قرار دهید. فناوری‌های جدید در زمینه سکوریت کردن شیشه و شیشه هوشمند می‌تواند تفکیک فضا را به شکلی کاملا حرفه ای برای شما میسر نماید

صنایع شیشه و آینه میوندگلس

صنایع شیشه و آینه میوندگلس به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان شیشه و آینه در ایران شناخته می‌شود که در عرصه تولید انواع شیشه و آینه دکوراتیو و انواع شیشه کاربردی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان فعالیت می‌نماید. محصولات این شرکت از بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت برخوردار هستند و شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون مورد نظر خود از میاننمونه کارهای میوندگلس، طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای دریافت مشاوره و آگاهی بیشتر با کارشناسان ما در میوند گلس تماس بگیرید


EasyDNNGallery

صنایع شیشه و آینه میوند

0912 240 5026

جهت ارایه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید