جهت ارائه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید : 

0912 240 5026


شیشه ابزارشیشه ها در زندگی انسان نقش مهمی را ایفا می کنند، این متریال دوست داشتنی و انعطاف پذیر تقریبا در تمامی حوزه های زندگی انسان وارد شده است. امروزه می توان استفاده از شیشه را در هر مکانی مشاهده نمود. شکنندگی شیشه و خطر آفرین بودن آن برای انسان در گذشته تنها عامل بازدارنده انسان در استفاده وسیع از شیشه بوده است اما با روی کار آمدن صنایع جدید شیشه با رویکرد ساخت شیشه های مقاوم در برابر ضربه و حرارت با الگوی شکست متفاوت، این محدودیت از بین رفت و شما امروز می توانید در یک خانه کاملا شیشه ای زندگی کنید.


برش شیشه

شیشه ها نوعی سرامیک هستند که در نتیجه حرارت دیدن سلیس به وجود می آیند. این جسم ظاهرا سخت در صورت برش دارای لبه های تیز و برنده ای است که می تواند آسیب های جبران ناپذیری را ایجاد نماید. در نتیجه استفاده از شیشه ها تنها در دو صورت امکان پذیر است یا به صورت قاب شده که لبه های تیز آن برای جلوگیری از آسیب رساندن درون محفظه ای از جنس فلز، پلاستیک، چوب و ... قرار گیرد، یا پخ کاری شده که اصطلاحا به سمباده کاری لبه های تیز شیشه گفته می شود.


شیشه ابزار
شیشه ها برای اجرای نقش و نگار، تراش یا مشبک سازی دارای لبه های تیزی می شوند در نتیجه لازم است این لبه ها کاملا صاف و یکدست شود، صنایع شیشه از ابزارهای مختلفی برای این کار استفاده می کند. شیشه های ابزار اصطلاحی است که به شیشه هایی با لبه های پرداخته شده اطلاق می شود. برای پرداخت لبه های شیشه  از ابزارها و دستگاه هایی مانند  ابزار تراش، ابزار دیاموند، ایزار لول گرد، ابزار لول براق، ابزار ابرویی، ابزار تک پخ، ابزار دو پخ، ابزار سه پخ، ابزار پخ دایره، ابزار دو پله، ابزار سه پله و ... استفاده می شود. این دستگاه ها قابلیت اجرا بر روی انواع شیشه و کریستال را دارا می باشند و می توانند با ایجاد شکل و طرحی در لبه های شیشه آن را صاف و صیقلی می کنند.استفاده از شیشه ابزار

امروزه استفاده از شیشه ابزار در جنبه های مختلف زندگی انسان رواج دارد. شیشه ابزار خورده می تواند به عنوان شیشه رومیزی، شیشه رومیزی اجاق گاز، میزهای شیشه ای، پارتیشن شیشه ای، نرده و پلکان شیشه ای و ... استفاده گردد.

صنایع شیشه و آینه میوندگلس 

صنایع شیشه و آینه میوندگلس به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان شیشه و آینه در ایران شناخته می‌شود که در عرصه تولید انواع شیشه و آینه دکوراتیو و انواع شیشه کاربردی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان فعالیت می‌نماید. محصولات این شرکت از بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت برخوردار هستند و شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون مورد نظر خود از میان نمونه کارهای میوندگلس، طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای دریافت مشاوره و آگاهی بیشتر با کارشناسان ما در میوندگلس تماس بگیرید
نمونه کارها

صنایع شیشه و آینه میوند

0912 240 5026

جهت ارائه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید