جهت ارائه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید : 

0912 240 5026


آینه لوزی


آینه

آینه یکی از جذابیترین دست ساخته‌های بشر در طول اعصار گذشته بوده است که به مرور ماهیت خود را از یک شی صرفا تزییناتی و آرایشی به یک شی کاربردی در جنبه‌های مختلف زندگی انسان تغییر داده است. آینه‌ها در گذشته با استفاده از ورقه فلزات مختلف ساخته می‌شد و بیشتر در زندگی پادشاهان و اشراف به کار گرفته می‌شد. این شی آرایشی که در برخی از مراسمات مذهبی مورد استفاده قرار می‌گرفت به ندرت در دسترس عموم مردم بوده است. با روی کار آمدن آینه‌های شیشه ای و تولید انبوه آینه با افزودن لایه بازتابنده از جیوه و فلزات مختلف، استفاده از آینه وارد بعد جدیدی گردید. کاربرد آینه در دکوراسیون باعث گردید انواع آینه دکوراتیو به وجود آید که امروزه در هر مکانی اعم از مسکونی، اداری، تجاری، عمومی و ... استفاده می‌شود. با پا گذاشتن آینه به عنوان یک عنصر دکوراتیو به حوزه دکوراسیون داخلی شاهداشکال جدیدی از آینه به خصوص آینه‌های رنگی و آینه‌های هندسی  هستیم.


آینه هندسی

آینه‌های هندسی نوعی از آینه‌های دکوراتیو هستند که امروزه کاربرد بسیاری در دکوراسیون داخلی دارد. اشکال مختلف آینه هندسی از محبوب ترین آینه‌های دکوراتیو هستند. آینه مربع و آینه دایره ای در گذشته پرکاربردترین آینه‌ها بوده اند. با روی کار آمدن آینه دکوراتیو و اشکال آینه‌های جورچین که از کنارهم گذاشتن قطعه‌های آینه در کنار هم بر روی دیوار به وجود می‌آید. شکل آینه‌های هندسی تفاوت چشمگیری داشته است. یکی از مهمترین اشکال آینه‌های جورچین آینه‌های لوزی هستند. لوزی یکی از اشکال محبوب برای استفاده در آینه‌های جورچین است زیرا بازنمای جذابی را از فضای داخلی به نمایش می‌گذارد.

آینه لوزی

آینه لوزی با توجه به نحوه چیدمان و بازتابی که از تصاویر نمایش می‌دهد امروزه به یکی از مهمترین آینه‌های ئکوراتیو تبدیل شده است و با استقبال زیادی مواجه شده است. لوزی همان مربع است که با کمی تغییر در زوایای داخلی خود به اقتدار و صلابت مثلث دست یافته است. استفاده از آینه لوزی به خصوص آینه‌های جورچین لوزی در فضاهای داخلی به خصوص پذیرایی‌ها، لابی و ... به خصوص با استفاده از آینه‌های طلایی و نقره ای باعث ایجاد فضایی لوکس و لاکچری در می‌شود.

صنایع شیشه و آینه میوندگلس

صنایع شیشه و آینه میوندگلس به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان شیشه و آینه در ایران شناخته می‌شود که در عرصه تولید انواع شیشه و آینه دکوراتیو و انواع شیشه کاربردی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان فعالیت می‌نماید. محصولات این شرکت از بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت برخوردار هستند و شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون مورد نظر خود از میاننمونه کارهای میوندگلس، طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای دریافت مشاوره و آگاهی بیشتر با کارشناسان ما در میوند گلس تماس بگیرید

صنایع شیشه و آینه میوند

0912 240 5026

جهت ارائه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید