جهت ارائه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید : 

0912 240 5026


آینه رنگیبا روی کار آمدن هنر دکوراسیون استفاده از متریال‌های جدید در هنر طراحی نمای داخلی ساختمان بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گرفت. استفاده از آینه به عنوان یکی از عناصر تزییناتی بنا از دیرباز در ایران مورد توجه بوده است. قدیمی‌ترین این آثار به عصر ساسانی بر می‌گردد. برترین بناهای آینه کاری در ایران متعلق به عصر صفوی است که شامل کاخ‌ها، مساجد، آرگاه‌ها، مدارس، بازارها و ... می‌شود. هنر آینه کاری سنتی که یکی از برترین هنرهای تزیینات داخلی بنا در ایران محسوب می‌گردید که با ایجاد جلوه‌های بصری جذاب خود چشم هر بیننده ای را خیره می‌نمود. این هنر با روی کار آمدن معماری مدرن و حذف المان‌های تزییناتی بنا به دست فراموشی سپرده شد.


آینه کاری مدرن

آینه کاری منازل و محیط‌های مسکونی امروزه به شکال و شمایل متفاوتی اجرا می‌گردد. هنر دکوراسیون با کمک صنایع شیشه و نوآوری‌های این صنعت در خلق شیشه و آینه ی جدید دست به خلق آثار بی بدیل و لوکس برای استفاده در دیزاین داخلی زده است. با کوچکتر شدن فضاهای داخلی طراحان به فکر بزرگتر و دلباز نشان دادن این فضاها افتادند.  خاصیت بازتاب نور و تصویر آینه باعث شد آینه به عنوان یک مهمترین المان طراحی داخلی برای گسترده تر نشان دادن فضاهای کوچک به کار رود. این آینه‌ها بر روی انواع سطوح مانند دیوارها، سقف‌ها، مبلمان، درب‌ها و ... اجرا می‌شود که باعث ایجاد فضایی لوکس و لاکچری در دکوراسیون داخلی منازل، ادارات، لابی‌ها و ... می‌گردد.

آینه رنگی

آینه‌ها با استفاده از یک لایه بازتابنده انعکاس تصویر در شیشه‌ها به وجود می‌آیند. این لایه بازتابنده در گذشته از فلزاتی نظیر جیوه و نقره به وجود می‌آمد. با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن رنگ‌ها و متریال‌های جدید، صنایع ساخت شیشه و آینه با افزودن رنگ‌های مختلف به ماده سازنده روکش بازتابنده آینه‌ها باعث ساخت آینه‌های رنگی شده در رنگ‌های مختلف گرده اند. آینه رنگی به عنوان یکی از جدیدترین المان‌های طراحی داخلی شناخته می‌شود که روز به روز مخاطبان آن در حال افزایش است به نحوی که امروزه طراحان دکوراسیون داخلی برای آینه کاری فضاها بیشتر از آینه‌های رنگی استفاده می‌نمایند. این نوع آینه‌ها با ایجاد تللو رنگی جذاب در کنار بازتاب رنگی تصاویر جلوه ای مثال زدنی را ایجاد می‌کنند. پرفروشترین آینه‌های رنگی به کار رفته در دکوراسیون داخلی شامل: آینه طلایی، آینه برنزی ، آینه شامپاینی (مسی)، آینه دودی، آینه مشکی، آینه آبی، آینه سفید، آینه سبز و آینه بنفش هستند. شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیازهای فضای مورد نظرتان آینه رنگی مناسب را برای استفاده در دکوراسیون داخلی انتخاب نمایید.

این آینه‌ها در اشکال و طرح‌های مختلفی مانند آینه‌های طرحدار، آینه پتینه یا آینه کهنه کاری شده یا آینه‌کاری آنتیک، آینه‌ تراش، آینه هندسی (در اشکال مختلفی نظیر آینه لوزی، آینه‌ مربع، آینه دایره ای)، آینه‌ گل و بوته، آینه دکوراتیو، آینه ونیزی، آینه کریستال و آینه طرح دار اجرا می‌گردند.
کلربرد آینه رنگی در دکوراسیون داخلی

آینه رنگی را می‌توان در هر فضایی داخلی استفاده نمود. از آینه رنگی در پوشش دادن به دیوار پذیرایی، تالارها، فست‌فودها، رستوران‌ها و پوشش دادن به عناصر مبلمان مانند میزجلومبلی و ... استفاده می‌شود. رنگ‌های متنوع آینه رنگی به دکوراتور کمک زیادی در خلق ایده‌های جدیدشان در فضاهای کوچک می‌نماید.

صنایع شیشه و آینه میوندگلس 

صنایع شیشه و آینه میوندگلس به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان شیشه و آینه در ایران شناخته می‌شود که در عرصه تولید انواع شیشه و آینه دکوراتیو و انواع شیشه کاربردی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان فعالیت می‌نماید. محصولات این شرکت از بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت برخوردار هستند و شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون مورد نظر خود از میاننمونه کارهای میوندگلس، طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای دریافت مشاوره و آگاهی بیشتر با کارشناسان ما در میوند گلس تماس بگیرید


صنایع شیشه و آینه میوند

0912 240 5026

جهت ارائه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید