جهت ارائه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید : 

0912 240 5026


آینه بنفشزمانی که انسان برای اولین بار انعکاس تصویر خود را درون آب‌ها مشاهده کرد همواره به دنبال خلق راهی برای دسترسی به این انعکاس تصویر در زندگی روزمره خود بوده است. این علاقه منجر به ظهور آینه‌ها گردید که در ابتدا با استفاده از صیق دادن فلزات به آن نائل شد و سپس با روی کار آمدن شیشه و افزودن لایه بازتابنده به آن موفق با اختراع آینه گردید. آینه‌های کاربد وسیعی در زندگی انسان دارند که مهمترین آن را می‌توان کاربرد در دکوراسیون داخلی دانست.

آینه رنگی

از آنجایی که انسان موجود زیباپسندی است، همیشه به دنبال ایجاد طرح و رنگ جدید در ابزار و فضاهایی است که از آنها استفاده می‌نماید. یکی از جلوه‌های زیباپسندی انسان کاربرد رنگ‌های مختلف در دکوراسیون داخلی است. آینه‌های به عنوان یکی از عناصر مورد استفاده در دکوراسیون داخلی مدتهاست که نقش خود را تثبیت نموده اند. با روی کار آمدن آینه‌های رنگی در هنر دکوراسیون مدرن فضاهای داخلی از جلوه ای صدچندان برخودار گردید. کاربرد آینه رنگی در معماری به عنوان یکی از المان‌های زیباسازی باعث ایجاد تحول بسیاری در صنعت آینه دکوراتیو شده است. در گذشته دکوراسیون داخلی با استفاده از اشکال متنوع آینه در فضای داخلی باعث ایجاد آینه دکوراتیو گردیدند و امروزه افزوده شدن رنگ به آینه‌های باعث خلق نوع جدیدی از آینه‌های دکوراتیو شده است که از محبوبیت زیادی در نزد مخاطبان برخوردار است. آینه‌های رنگی با افزوده شدن رنگ به لایه‌های بازتابنده آینه‌های به وجود می‌آیند و شکل جدیدی را از دیزاین داخلی اجرا می‌نمایند که جلوه ای شیک، لوکس و تجملاتی به فضا می‌دهد.یکی از محبوبترین رنگ‌ها در صنعت آینه کاری آینه بنفش است که در بین خانم‌ها بسیار محبوب است. آینه دکوراتیو بنفش از ترکیب دو رنگ آبی و قرمز به وجود می‌آید و بازتاب کننده طیف جذابی از رنگ بنفش در فضای داخلی خواهد بود. استفاده از آینه بنفش به خصوص در شکل آینه‌های به شکل گل ایده ای جذاب برای اتاق خواب دختر خانم‌ها، اتاق کار یا فضاهای نشیمن خواهد بود. کاربرد آینه بنفش باعث ایجاد یک جو آرام و صمیمی می‌شود که در نگاه هر بیینده ای مطلوب خواهد بود.

 

روانشناسی رنگ بنفش

بنفش را بسیاری یک رنگ عرفانی می‌شناسند که بیانگر معنویت و الهام روحانی است. از رنگ بنفش به عنوان رنگ ملکه‌ها یاد می‌شود. از این رنگ برای کاهش استرس، اضطراب، ترس و ایجاد حس رهایی در افراد استفاده می‌شود به همین خاطر بیشتر در بیمارستان‌ها ودفاتر روانشناسی این رنگ را شاهد هستیم. رننگ بنفش ترکیبی از هیجانات رنگ قرمز و آرامش رنگ آبی است که در ترکیب با یکدیگر یک ثبات عاطفی را به وجود می‌آورد.

بنفش یک رنگ عرفانی است که بیانگر معنویت و الهام بخشی است. این رنگ به رنگ ملکه‌ها نیز شهرت دارد. روانشناسان ثایت کرده اند که استفاده از رنگ بنفش باعث کاهش ترس و شوک‌های روحی می‌گردد و مانند اشعه ماوربنفش عمل می‌نماید که خواص روان درمانی دارد.

اگر به دنبال ایجاد یک فضای پر آز آرامش هستید می‌توانید از رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی خود استفاده نمایید. استفاده از آینه‌های بنفش به خصوص در اتاق دختر خانم‌ها باعث ایجاد جذابیت فوق العاده ای می‌گردد که علاوه بر آن منجر به کاهش تنش‌های روحی افراد می‌شود. رنگ بنفش قابلیت ترکیب با انواع رنگ‌ها را دارد. این رنگ به نوعی یکی از رنگ‌های سلطنتی پر افتخار است که می‌تواند جلوه ای فاخر به فضای داخلی بدهد.

صنایع شیشه و آینه میوندگلس 

صنایع شیشه و آینه میوندگلس به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان شیشه و آینه در ایران شناخته می‌شود که در عرصه تولید انواع شیشه و آینه دکوراتیو و انواع شیشه کاربردی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان فعالیت می‌نماید. محصولات این شرکت از بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت برخوردار هستند و شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون مورد نظر خود از میاننمونه کارهای میوندگلس، طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای دریافت مشاوره و آگاهی بیشتر با کارشناسان ما در میوند گلس تماس بگیرید


نمونه کارها

صنایع شیشه و آینه میوند

0912 240 5026

جهت ارائه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید