جهت ارائه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید : 

0912 240 5026


آینه برنزآینه یکی از پرکاربردترین عناصر طراحی داخلی است که امروزه با اسقبال زیادی برای استفاده در انواع طراحی‌های داخلی  مواجه  شده است. یکی از پرکاربرترین انواع آینه، آینه‌های رنگی می‌باشد که استفاده از آنها با توجه به نوع فضا و کاربرد آن تفکیک می‌شود. یکی از انواع آینه رنگی که امروزه محبوب شده است، آینه برنزی است. این آینه به دلیل رنگ جذاب آن که ترکیبی از طلایی و قهوه ای است ظاهری شیک و دلنشین به فضا می‌دهد.

آینه برنزی

صنایع شیشه و آینه توانستند با استفاده از رنگ‌های مختلف در ترکیب با مواد سازنده لایه بازتابنده آینه توانستند موفق به ساخت آینه‌های رنگی شوند. یکی از رنگ‌های محبوب در هنر دکوراسیون رنگ برنز بوده است که ترکیبی از قهوه ای مایل به قرمز و طلایی است. این رنگ باعث ایجاد ظاهری لوکس و جذاب می‌گردد و علاوه بر آن با بازنمایی جذاب به رنگ برنزی از نمای داخلی جلوه ای صدچندان به فضا می‌دهد. آینه برنزی قابلیت مچ شدن با هر نوع طرحی را دارد و بستر رنگی مناسبی برای آینه کاری فضاهای پذیرایی، لابی‌ها، اتاق خواب، آشپزخانه و ... می‌باشد.

کاربرد آینه برنز در دکوراسیون داخلی

از آینه‌های برنزی می‌توان به تنهایی یا با ترکیب با رنگ‌هایی همچون نقره ای و طلایی استفاده نمود. این رنگ متالیک به عنوان یک رنگ کلاسیک شناخته می‌شود که می‌تواند فضایی کلاسیک و مجلل را ایجاد نماید. استفاده از رنگ برنز تنها منوط به استفاده از آینه‌های برنزی نمی‌شود و شما می‌توانید از این رنگ در سایر المان‌های دکور داخلی استفاده نمایید.

تاریخچه آینه  برنزی

فلز برنز یکی از قدیمی‌ترین فلزات مورد استفاده بشر بوده است که هزاران سال پیش کشف گردید. برنز که با نام مفرغ نیز شناخته می‌شود دارای رنگ قرمز مایل به قهوه ای در ترکیبی با طلایی است. با روی آوردن مردم به استفاده از آینه‌های فلزی، استفاده از برنز به عنوان بستری برای ساخت آینه نیز باب گردی. فلز برنز نسبت به سایر فلزات همسان خود از قابلیت پرداخت و چکش خواری بیشتری برخوردار بود و صاف و صیقلی نمودن این سطح برنزی کار راحتری نسبت به فلزاتی همچون آهن، طلا و نقره بوده است. رنگ برنز قرابت نزدیکی با رنگ طلایی دارد و به عنوان یکی از رنگ‌های متالیک شناخته می‌شود علاوه بر آن برنز برخلاف طلا فلز گرانبهایی نبود و هر قشری امکان استفاده از آن را داشت در نتیجه استفاده از آینه‌های برنزی نسبت به آینه‌های طلایی و مسی رواج بیشتری داشته است. در گذشته ورقه‌های برنز را پس از پرداخت بسیار به شکل آینه در می‌آوردند و گاها با قرار دادن دسته ای نقش و نگار دار برای آن به تزیین این آینه‌ها می‌پرداختند. با روی کار آمدن شیشه به عنوان بستری مناسب برای ساخت آینه استفاده از فلزات برای ساخت آینه منسوخ گردید. اما علاقه مردم به رنگ برنزی باعث گردید این رنگ در آینه‌های رنگی به حیات خود ادامه دهد.

صنایع شیشه و آینه میوندگلس 

صنایع شیشه و آینه میوندگلس به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان شیشه و آینه در ایران شناخته می‌شود که در عرصه تولید انواع شیشه و آینه دکوراتیو و انواع شیشه کاربردی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان فعالیت می‌نماید. محصولات این شرکت از بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت برخوردار هستند و شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون مورد نظر خود از میاننمونه کارهای میوندگلس، طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای دریافت مشاوره و آگاهی بیشتر با کارشناسان ما در میوند گلس تماس بگیرید

نمونه کارها

صنایع شیشه و آینه میوند

0912 240 5026

جهت ارائه مشاوره رایگان و دریافت وقت اندازه گیری همین حالا با ما تماس بگیرید